Wolałabym umrzeć, niż żyć bez pasji...

 

 

 

Pasja to życie. 

Życie bez pasji jest jak artysta bez wyobraźni. 

Fotografia to moje życie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

W natłoku zwykłej prozy życia zaczynamy powoli wpadać w rutynę i zapominać co nasze życie tak naprawdę znaczy. 

Pasje pomagają nam chociaż na chwilę oderwać się od tej smutnej rzeczywistości i pozwalają pogrążyć się w wielkim świecie, który jest ograniczony jedynie przez nasz umysł i wyobraźnię.


 

 

 

 

 

 Dzięki niej mogę w ciągu tylko jednej sekundy zatrzymać rzeczywistość już na zawsze. Zdjęcie zrobione w ułamku sekund przedstawi moje uczucia i przeżycia w danej chwili. 

Nikt nigdy nie zrozumie fotografa bardziej niż jego własny aparat. To z nim przeżywa się jedne z najpiękniejszych chwil w życiu.  

 

 

 

 

 

 

 

Naciskając spust migawki nie myśli się o problemach, naszych rozczarowaniach czy smutkach. Jedyne co mam wtedy w głowie to pustka. 

Pustka pełna wrażeń.


 Jedno zdjęcie pokazane 100 osobom wzbudzi 100 różnych myśli. 

Niektórzy je znienawidzą inni pokochają.

Pragnę aby każdy odnalazł dla siebie taką pasję jaką jest dla mnie fotografia a życie stanie się piękniejsze. 

SassyHappyGirl

Komentarze

Prześlij komentarz